1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MMT105
Mesleki Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-18
İSP101
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
Kaynak Atolyesi
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
09.30 - 10.20 2 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MMT105
Mesleki Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-18
İSP101
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
Kaynak Atolyesi
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
10.30 - 11.20 3 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MMT105
Mesleki Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-18
İSP101
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
Kaynak Atolyesi
İGÜ003
İş Güvenliği
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
B-46
11.30 - 12.20 4 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MMT105
Mesleki Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-18
İSP101
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
Kaynak Atolyesi
İGÜ003
İş Güvenliği
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
B-46
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 İSP102
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
BİT003
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-50
14.30 - 15.20 7 İSP102
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
BİT003
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-50
15.30 - 16.20 8 İSP102
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Okutman GÜRAY KARADUMAN
Uzaktan Eğitim 8
BİT003
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-50
16.30 - 17.20 9 İSP102
İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Okutman GÜRAY KARADUMAN
Uzaktan Eğitim 8

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 İSP301
Elektromekanik Kumanda Devreleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-46
İSP303
Isıtma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP304
Bireysel İklimlendirme Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP306
Tesisat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
09.30 - 10.20 2 İSP301
Elektromekanik Kumanda Devreleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-46
İSP303
Isıtma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP304
Bireysel İklimlendirme Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP306
Tesisat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
10.30 - 11.20 3 İSP301
Elektromekanik Kumanda Devreleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-46
İSP303
Isıtma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP304
Bireysel İklimlendirme Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP306
Tesisat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
11.30 - 12.20 4 İSP301
Elektromekanik Kumanda Devreleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. MÜCELLA CİHAN
B-46
İSP303
Isıtma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP304
Bireysel İklimlendirme Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
İSP306
Tesisat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 İSP302
Ticari Soğutma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
İSP305
Doğalgaz Tesisatı
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
14.30 - 15.20 7 İSP302
Ticari Soğutma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
İSP305
Doğalgaz Tesisatı
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
15.30 - 16.20 8 İSP302
Ticari Soğutma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
İSP307
Taşıt İklimlendirmesi
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
B-46
İSP305
Doğalgaz Tesisatı
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
16.30 - 17.20 9 İSP302
Ticari Soğutma Sistemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-46
İSP307
Taşıt İklimlendirmesi
Teknik Bilimler M.Y.O.-İkl.Soğ.Tekn.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
B-46